Bardzo fajne miejsce na warsztaty
Bardzo fajne miejsce na warsztaty. Ciepło, miło, kolorowo, przyjemna atmosfera. Warsztaty prowadzi bardzo sympatyczna Pani Małgosia, która nie narzuca swojego zdania, a to się liczy. Posiada dużą wiedzę, często przekazuje informację wybiegające poza tematykę kursów. Na pewno wrócę tam nie raz. Pozdrawiam
Kasia Kmita-Przewoźnik
Nic tylko chodzić :)
Dzięki kursom p. Małgosi odkryłam siebie... własne JA. To niesamowite, że na świecie są jeszcze takie osoby jak p. Małgosia.
Magda Wójtowicz
Wspaniale spędzony czas
Wspaniale spędzony czas w cudownej atmosferze. Wiedza przekazana przez p. Małgosię jest wszechstronna i często wybiega poza temat warsztatów, z których będą zadowolone osoby zaawansowane jak i początkujące w sztuce dekupażu. Również towarzystwo innych uczestniczek było przemiłe.
Dziękuję.