KDK

Od wielu lat prowadzę kursy decoupage w Katolickim Domu Kultury. Na zajęciach uczestnicy poznają decoupage’u klasyczny, technikę serwetkową, metodę „na żelazko”, sposoby cieniowania pittorico, postarzania (shabby chic i spękania), złocenia, decoupage 3d (trójwymiarowy), pracują z pastami i masami strukturalnymi, szablonami, wykonują ikony.

Polecam, nie znam lepszych warsztatów!
Warsztaty u pani Małgosi są najlepsze ze wszystkich! Mamy wiele materiałów do wykorzystania, w efekcie każda praca jest inna, co daje nam inspirację na przyszłość. Podczas zajęć, pani Małgosia odpowiada na wszystkie pytania, podaje masę szczegółów więc zarówno debiutanci jak i bardziej zaawansowani korzystają z Jej wiedzy. Dowiadujemy się jakie materiały w danej technice można kupić gotowe oraz jak w tani sposób uzyskać zamienniki z podobnym efektem. Takie warsztaty, to kopalnia wiedzy plus cudowne prace. Za żadne skarby nie pozbędę się książki zrobionej na tych warsztatach!
Renata Salamon