Jeśli chcesz, możesz się ze mną skontaktować korzystając z poniższego formularza.


    Dziękujemy za warsztaty haftu sutasz, na których byłam razem z córką. Zostałyśmy zaopiekowane przez Panią Małgosię na różnych frontach :) Dokładnie wytłumaczone i pokazane tajniki haftu stały się jasne i procentują pięknymi pracami (przynajmniej my jesteśmy zachwycone). Nowe umiejętności umacniamy pracą w domu. Pracownia bardzo sympatyczna. Herbatka pyszna. Dziękujemy i pozdrawiamy :)
    Agnieszka z Oliwią