Jeśli chcesz, możesz się ze mną skontaktować korzystając z poniższego formularza.
Dziękujemy za warsztaty haftu sutasz, na których byłam razem z córką. Zostałyśmy zaopiekowane przez Panią Małgosię na różnych frontach :)
Dokładnie wytłumaczone i pokazane tajniki haftu stały się jasne i procentują pięknymi pracami (przynajmniej my jesteśmy zachwycone).
Nowe umiejętności umacniamy pracą w domu.
Pracownia bardzo sympatyczna. Herbatka pyszna.
Dziękujemy i pozdrawiamy :)
Agnieszka z Oliwią
Dziękuję za te troszkę przyjemności
Pani Małgosia dwoi się i troi, żeby atmosfera i nauka na zajęciach były przyjemne. Cieszę się, że wreszcie udało mi się skorzystać z wiedzy pani Małgosi. "Pracownia na poddaszu" ma niezapomniany klimat. Cuda i cudeńka wyzierają z każdego kątka i każdej witrynki. Dziękuję za te troszkę przyjemności.
Irena Żyła
Warsztaty spełniły wszystkie moje oczekiwania
Warsztaty z podstaw decoupage spełniły wszystkie moje oczekiwania. Pani Małgorzata przekazuje wiedzę w przystępny sposób, przedstawia ciekawe rozwiązania i podchodzi indywidualnie do uczestnika. Podczas warsztatów panuje przemiła atmosfera. Polecam wszystkim zainteresowanym rękodziełem, sama na pewno wrócę.