Pergaminart
Brałam udział w kursie /warsztatach pergamano. Był to bardzo dobry wybór z mojej strony co do miejsca i tematu. Miejsce przytulne, miła atmosfera, małe grono, co daje nam możliwość dokładnego dopytania się i zobaczenia. Pani Małgosia spokojnie ze spokojem tłumaczy do skutku (nie patrzy na kończący się czas). Polecam warsztaty jeżeli ta technika się podoba, a daje dużo satysfakcji, bo mało znana i popularna.
Pozdrawiam Greta
Greta Wątorek
Świetny kurs
Bardzo dziękuję za kurs. Był naprawdę pomocny i nie spodziewałam się, że w taki prosty sposób można uzyskać tak ciekawe efekty :) Teraz pozostaje mi tylko utrwalić zdobytą wiedzę.
Joanna Lanczewska
Nic tylko chodzić :)
Dzięki kursom p. Małgosi odkryłam siebie... własne JA. To niesamowite, że na świecie są jeszcze takie osoby jak p. Małgosia.