Na warsztatach u Pani Małgorzaty wykonałam piękny, podświetlany, świąteczny lampion
Na warsztatach u Pani Małgorzaty wykonałam piękny, podświetlany, świąteczny lampion.
Pracownia znajduje się na poddaszu, jest zjawiskowo wyposażona, same zajęcia odbyły się w relaksacyjnej atmosferze ze spokojną muzyką w tle.
Na pewno jeszcze wybiorę się na kolejne warsztaty :)
Polecam!
Katarzyna Barnaś-Kunicka
Bardzo fajne miejsce na warsztaty
Bardzo fajne miejsce na warsztaty. Ciepło, miło, kolorowo, przyjemna atmosfera. Warsztaty prowadzi bardzo sympatyczna Pani Małgosia, która nie narzuca swojego zdania, a to się liczy. Posiada dużą wiedzę, często przekazuje informację wybiegające poza tematykę kursów. Na pewno wrócę tam nie raz. Pozdrawiam
Kasia Kmita-Przewoźnik
Wspaniale spędzony czas
Wspaniale spędzony czas w cudownej atmosferze. Wiedza przekazana przez p. Małgosię jest wszechstronna i często wybiega poza temat warsztatów, z których będą zadowolone osoby zaawansowane jak i początkujące w sztuce dekupażu. Również towarzystwo innych uczestniczek było przemiłe.
Dziękuję.