Świetny kurs
Bardzo dziękuję za kurs. Był naprawdę pomocny i nie spodziewałam się, że w taki prosty sposób można uzyskać tak ciekawe efekty :) Teraz pozostaje mi tylko utrwalić zdobytą wiedzę.
Joanna Lanczewska
Warsztaty u Pani Małgosi to nie tylko warsztat
Warsztaty u Pani Małgosi to nie tylko warsztat, to tez cudowna atmosfera, czułam się jak w domu. Wiedza i umiejętności Pani Gosi są niesamowite. Uczestniczyłam w warsztatach po raz pierwszy i na pewno nie ostatni. Jako osoba zaczynająca przygodę z rękodziełem „ od zera” czułam się tutaj bardzo dobrze zaopiekowana, wspaniała prowadząca , wspaniałe uczestniczki, pracownia…coś pięknego, jestem zachwycona. To miejsce jest magiczne, czekam z niecierpliwością na kolejne warsztaty.
(dot.: "Śnieżna bombka z ornamentem"
Urszula Leśniak
Wspaniale spędzony czas
Wspaniale spędzony czas w cudownej atmosferze. Wiedza przekazana przez p. Małgosię jest wszechstronna i często wybiega poza temat warsztatów, z których będą zadowolone osoby zaawansowane jak i początkujące w sztuce dekupażu. Również towarzystwo innych uczestniczek było przemiłe.
Dziękuję.