Na warsztatach wykonamy pisankę w technice sospeso. Jest to rodzaj przestrzennego dekupażu, bardzo dekoracyjnego, delikatnego i zwiewnego, tworzącego iluzję trójwymiarowości. Można go stosować na każdej powierzchni, wyjątkowo ładnie wygląda na ramkach, wazonach, butelkach, pudełkach, ozdobach choinkowych itp.
Wszystkie materiały i narzędzia (w tym folia do sospeso i dłutka do embossingu) dostępne będą na miejscu.
Pracownia artystyczna Fr. Nullo 7/11 - Kraków Wydarzenia
50.05971919.967339
Nic tylko chodzić :)
Dzięki kursom p. Małgosi odkryłam siebie... własne JA. To niesamowite, że na świecie są jeszcze takie osoby jak p. Małgosia.
Magda Wójtowicz
Dziękuję Pani Małgorzacie
Dziękuję Pani Małgorzacie za wspólny czas przy "szklanej kuli z zimowym pejzażem w środku" :-). Czas spędzony w przesympatycznej atmosferze. Jestem zauroczona tym, co wykonuje Pani Małgosia. Mega wiedza i umiejętności!! Czas warsztatów wspominam baaardzo miło. Pani Małgosia z cierpliwością tłumaczyła i pokazywała poszczególne kroki pracy. Chciałam jak najwięcej dowiedzieć się o szczegółach i Pani nauczycielka zaspakajała moją ciekawość. Kula jest przepiękna i chciałabym jeszcze wieeeele rzeczy się nauczyć, stąd plany moje, aby skorzystać z niejednego kursu u Pani Małgosi. Dziękuję Pani Małgosiu za kurs i życzliwość. Pozdrawiam serdecznie.
Dorota Wójcik
Warsztaty u Pani Małgosi to nie tylko warsztat
Warsztaty u Pani Małgosi to nie tylko warsztat, to tez cudowna atmosfera, czułam się jak w domu. Wiedza i umiejętności Pani Gosi są niesamowite. Uczestniczyłam w warsztatach po raz pierwszy i na pewno nie ostatni. Jako osoba zaczynająca przygodę z rękodziełem „ od zera” czułam się tutaj bardzo dobrze zaopiekowana, wspaniała prowadząca , wspaniałe uczestniczki, pracownia…coś pięknego, jestem zachwycona. To miejsce jest magiczne, czekam z niecierpliwością na kolejne warsztaty.
(dot.: "Śnieżna bombka z ornamentem"