„Jajeczko z kremem” to propozycja dla początkujących dekupażystów. W trakcie warsztatów będziemy pracować nad doskonaleniem techniki spękań jednoskładnikowych (kraków, crackli) oraz wykorzystania najróżniejszych past strukturalnych do zdobień (a nawet poznamy przepis na samodzielną produkcję takiej pasty). Na koniec będzie można ozdobić jajeczko techniką serwetkową wybranym motywem (świąteczny, kwiatowy itp.)
W programie:
wszystko, co musisz wiedzieć o spękaniach jednoskładnikowych
wszystko, co chcesz wiedzieć o pastach strukturalnych
dodatkowo, jeśli chcesz wiedzieć o podstawach techniki serwetkowej (z naciskiem na sposoby przyklejania serwetek bez zmarszczeń)
Pracownia artystyczna Fr. Nullo 7/11 - Kraków Wydarzenia
50.05971919.967339
Brałam udział i jestem pod ogromnym wrażeniem
Brałam udział w warsztatach prowadzonych przez Panią Małgosię w listopadzie 2017 i jestem pod ogromnym wrażeniem. Byłam uczestniczką warsztatów w różnych miejscach, poszukując czegoś ciekawego i oryginalnego ale zawsze był jakiś niedosyt, to nie było to.Trafiłam na bloga Pani Małgosi, zobaczyłam wykonane prace i postanowiłam skorzystać z jej wiedzy i .....łał...warsztaty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Niesamowite umiejętności Pani Małgosi, kameralna atmosfera, kilku osobowa grupa, smakowita herbatka, w tle relaksacyjna muzyczka, spowodowała, że budziły się pomysły i powstawały niesamowite prace. Pani Małgosiu bardzo dziękuję. Na 100% będę często zaglądała do pracowni bo wierzcie mi - naprawdę warto, nie jest to czas stracony.
Halszka
Dziękuję Pani Małgorzacie
Dziękuję Pani Małgorzacie za wspólny czas przy "szklanej kuli z zimowym pejzażem w środku" :-). Czas spędzony w przesympatycznej atmosferze. Jestem zauroczona tym, co wykonuje Pani Małgosia. Mega wiedza i umiejętności!! Czas warsztatów wspominam baaardzo miło. Pani Małgosia z cierpliwością tłumaczyła i pokazywała poszczególne kroki pracy. Chciałam jak najwięcej dowiedzieć się o szczegółach i Pani nauczycielka zaspakajała moją ciekawość. Kula jest przepiękna i chciałabym jeszcze wieeeele rzeczy się nauczyć, stąd plany moje, aby skorzystać z niejednego kursu u Pani Małgosi. Dziękuję Pani Małgosiu za kurs i życzliwość. Pozdrawiam serdecznie.
Dorota Wójcik
Na warsztatach u Pani Małgorzaty wykonałam piękny, podświetlany, świąteczny lampion
Na warsztatach u Pani Małgorzaty wykonałam piękny, podświetlany, świąteczny lampion.
Pracownia znajduje się na poddaszu, jest zjawiskowo wyposażona, same zajęcia odbyły się w relaksacyjnej atmosferze ze spokojną muzyką w tle.
Na pewno jeszcze wybiorę się na kolejne warsztaty :)
Polecam!