Pracownia artystyczna Fr. Nullo 7/11 - Kraków Wydarzenia
50.05971919.967339
Nauczyłam się tego, co "chodziło" za mną od dawna
Było mi bardzo miło u Pani Małgosi, nauczyłam się teg,o co "chodziło" za mną od dawna, dziękuję.
Anna Szumańska
Warsztaty ciekawe, dobrze przygotowane
Warsztaty ciekawe, dobrze przygotowane. Kameralne grono uczestników sprzyja twórczej pracy. Pani Małgorzata dokładnie i cierpliwie wszystko tłumaczy, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz sprytnymi sposobami na tańsze odpowiedniki preparatów i akcesoriów. Szczerze polecam.
3ewa
Dziękuję Pani Małgorzacie
Dziękuję Pani Małgorzacie za wspólny czas przy "szklanej kuli z zimowym pejzażem w środku" :-). Czas spędzony w przesympatycznej atmosferze. Jestem zauroczona tym, co wykonuje Pani Małgosia. Mega wiedza i umiejętności!! Czas warsztatów wspominam baaardzo miło. Pani Małgosia z cierpliwością tłumaczyła i pokazywała poszczególne kroki pracy. Chciałam jak najwięcej dowiedzieć się o szczegółach i Pani nauczycielka zaspakajała moją ciekawość. Kula jest przepiękna i chciałabym jeszcze wieeeele rzeczy się nauczyć, stąd plany moje, aby skorzystać z niejednego kursu u Pani Małgosi. Dziękuję Pani Małgosiu za kurs i życzliwość. Pozdrawiam serdecznie.