Na warsztatach ozdobimy wielki szklany lampion motywem zaśnieżonych choinek i pędzących sań z Mikołajem. Użyjemy papier ryżowy, formy i masy plastyczne, umiejętnie ośnieżymy, uzyskując efekt skrzącego śniegu.
Ośnieżony, skrzący „mrozem”, rozświetlony wewnątrz świecą (tea-lightem) będzie piękną ozdobą świątecznego stołu lub parapetu (gdy za oknem mrok lub śnieżyca).
Lampion jest naprawdę wielki: wysokość 20 cm, średnica klosza 13 cm.
Pracownia artystyczna Fr. Nullo 7/11 - Kraków Wydarzenia
50.05971919.967339
Dziękujemy za warsztaty haftu sutasz, na których byłam razem z córką. Zostałyśmy zaopiekowane przez Panią Małgosię na różnych frontach :)
Dokładnie wytłumaczone i pokazane tajniki haftu stały się jasne i procentują pięknymi pracami (przynajmniej my jesteśmy zachwycone).
Nowe umiejętności umacniamy pracą w domu.
Pracownia bardzo sympatyczna. Herbatka pyszna.
Dziękujemy i pozdrawiamy :)
Agnieszka z Oliwią
Dziękuję za te troszkę przyjemności
Pani Małgosia dwoi się i troi, żeby atmosfera i nauka na zajęciach były przyjemne. Cieszę się, że wreszcie udało mi się skorzystać z wiedzy pani Małgosi. "Pracownia na poddaszu" ma niezapomniany klimat. Cuda i cudeńka wyzierają z każdego kątka i każdej witrynki. Dziękuję za te troszkę przyjemności.
Irena Żyła
Dziękuję Pani Małgorzacie
Dziękuję Pani Małgorzacie za wspólny czas przy "szklanej kuli z zimowym pejzażem w środku" :-). Czas spędzony w przesympatycznej atmosferze. Jestem zauroczona tym, co wykonuje Pani Małgosia. Mega wiedza i umiejętności!! Czas warsztatów wspominam baaardzo miło. Pani Małgosia z cierpliwością tłumaczyła i pokazywała poszczególne kroki pracy. Chciałam jak najwięcej dowiedzieć się o szczegółach i Pani nauczycielka zaspakajała moją ciekawość. Kula jest przepiękna i chciałabym jeszcze wieeeele rzeczy się nauczyć, stąd plany moje, aby skorzystać z niejednego kursu u Pani Małgosi. Dziękuję Pani Małgosiu za kurs i życzliwość. Pozdrawiam serdecznie.