W świątecznej edycji „Wielkanocnych pisanek” wykonamy jajeczko w stylu Faberge – czyli biżuteryjne cacuszko! z wykorzystaniem dżetów i biżuteryjnych dodatków. Te efekty zastosowane na jajkach, razem z tradycyjnym dekupażem, pozwolą stworzyć niepowtarzalne i piękne ozdoby wielkanocnego stołu. Można będzie wykorzystać jajko drewniane, styropianowe, plastikowe lub wydmuszkę gęsią.
Warsztaty dla początkujących – całe mnóstwo informacji o technice, materiałach, narzędziach, sposobach kładzenia farb i przyklejania serwetek bez zmarszczek itp.
Pracownia artystyczna Fr. Nullo 7/11 - Kraków Wydarzenia
50.05971919.967339
Uczestniczyłam dwukrotnie w warsztatach u Pani Małgosi
Uczestniczyłam dwukrotnie w warsztatach u Pani Małgosi (książka w technice mixmedia i szklany klosz z miniaturami domków) i jestem z nich bardzo zadowolona. Podczas zajęć panuje miła, sympatyczna atmosfera. Prowadząca przekazuje wiedzę na poszczególne tematy bardzo kompetentnie, zrozumiale, tłumacząc każdy kolejny krok w wykonywanej pracy. W razie potrzeby służy pomocą i radą. Podaje też adresy sklepów , gdzie można się zaopatrzyć w materiały i media potrzebne nam do wykonywania takich cudeniek jak na szkoleniu. Uczestniczyłam wiele razy w różnych szkoleniach i warsztatach, ale te u Pani Małgosi odbywają się w sposób kameralny, a dzięki indywidualnemu podejściu do uczestników dużo więcej można się nauczyć. Oprócz tego, gospodyni częstuje ciastem oraz pyszną kawą i herbatą podaną w finezyjnych kubeczkach i filiżankach. Polecam serdecznie szkolenia u Pani Małgosi.
Beata Rejman
Świetny kurs
Bardzo dziękuję za kurs. Był naprawdę pomocny i nie spodziewałam się, że w taki prosty sposób można uzyskać tak ciekawe efekty :) Teraz pozostaje mi tylko utrwalić zdobytą wiedzę.
Joanna Lanczewska
Super kursy!
Kursy prowadzone przez p. Małgosię to istny majstersztyk. Przemile wspominam wszelkie chwile spędzone w jej pracowni.